logo_justert.jpg
Kva skjer?

Kulturveka i veke 43

Ulike arrangement i løpet av veka

Korpskonsertar, boklansering av Skodjesoga, pensjonisttreff med konsert, ungdomskveld og Haunted House med teaterlaget.

Heim Epost Sidekart Sette startside
| Ebillett

Handballkampar haust 21

23.10   13.00    Jenter 15 år             Skodje IL - Isfjorden

23.10    15.05   Jenter  12 år            Skodje  IL - Sykkylven

31.10    11.00   Jenter  9 år              Skodje IL - SIF/Hessa IL

31.10    11.50    Jenter  9 år             SIF/Hessa IL - Sykkylven IL

31-10   12.40     Jenter  9 år             Skodje IL - Ørsta

31.10    13.30    Jenter  9 år             Sykkylven IL - SIF/Hessa IL2

31.10    14.20    Jenter 9 år               SIF/Hessa IL2 - Ørsta

31.10    15.20     Gutar  12 år            Skodje - Valder

31.10    16.20     Jenter  13 år            Skodje  - Volda 2

 4.11     18.30     Jenter 12 år             Skodje - Mauseidvåg/Solevåg

 6.11     14.00     Jenter 13 år             Skodje -  Langevåg

 6.11     16.30     Jenter 13 år             Skodje - Ørsta 2

 6.11     19.00     Jenter  13 år            Skodje 2 - Spjelkavik 3

 9.11      19.00     Jenter 13 år             Skodje 2 - Rollon

13.11     14.30     Jenter  13 år           Skodje 2 - Langevåg 2

18.11     18.30     Gutar  12 år             Skodje IL - SIF/Hessa IL

20.11     13.00     Jenter 12 år             Skodje - SIF/Hessa

28.11     11.00     Gutar 12 år              Aksla IL2 - Midsund

28.11     11.55     Gutar 12 år              SIF/Hessa IL - Molde/Sk Rival

28.11     12.50     Gutar 12 år              Spjelkavik - MIdsund 2

28.11     13.45     Gutar 12 år              Hødd - Elnesvågen IL

28.11     14.40    Gutar 12 år                Aksla - Molde/Sk Rival

28.11     15.35     Gutar 12 år                Bergsøy G12 - Midsund

28.11     16.30     Gutar 12 år                Skodje IL - Midsund 2

28.11      17.25     Gutar 12 år               Bergsøy G12 - Elnesvågen IL

 4.12       11.00     Jenter 12 år              Skodje - Vigra IL

 4.12       12.00     Jenter 13 år              Skodje 2 - Stranda

 4.12       13.00     Jenter 12 år              Skodje  - Fiskerstrand

 4.12       14.00     Jenter 11 år             Skodje IL - Valder

 4.12      15.00      Jenter 13 år              Skodje - Aksla 2

12.12      15.00     Gutar 12 år               Skodje IL - Aksla

12.12      17.15      Jenter 13 år             Skodje - Aksla 2

15.12      18.55      Jenter 12 år             Skodje - Spjelkavik

18.12      12.00       Jenter 15 år            Skodje IL - Mauseidvåg/Solevåg

18.12      13.05       Gutar 12 år             Skodje IL - Ørsta

18.12      14.05       Jenter 11 år             Skodje IL - Ørsta

18.12      15.05       Gutar 12 år             Skodje IL - Aksla IL 2

18.12      16.00      Jenter 11 år             Skodje IL - Spjelkavik

18.12      17.00      Jenter 15 år             Skodje IL - Ellingsøy

 

   

OM GOMERHUSET
Vil du vite kven Gomer var? Klikk her for å vite meir om bakgrunnen for Gomerhuset.

 

 

valle_r_r.jpg

logo_pms_pc.png
logo_optimar.jpg
untitled_1.jpg
FolkeWeb CMS og Design: Osberget AS

 

Alt innhald er opphavsrettslig beskytta - Gomerhuset