logo_justert.jpg
Kva skjer?

KULTURVEKA 2020

Frå tysdag 27.10 - søndag 8.11 

Heim Epost Sidekart Sette startside
| Ebillett

Arrangement i idrettshallen - våren 2021

Handballkampar - Trønderenergiserien  våren 2021

 9.01.21   10.55 - 12.00  Jenter   15 år  Skodje IL - Fiskerstrand IL

               12.00 - 12.55   Gutar   12 år  Skodje IL - Spjelkavik

               15.30 - 16.25   Jenter  14 år  Skodje - Vestnes/Varfjell

10.01.21   10.55 - 12.00  Jenter   15 år  Skodje IL - Valder2

               12.00 - 12.55   Gutar   12 år  Skodje IL - Stranda

               13.50 - 14.45   Gutar   12 år  Skodje IL - Ørsta

               16.00 - 16.55   Jenter   13 år  Skodje - Åmdal/Sæbø

16.01.21    Futsal

17.01.21    Futsal    

23.01.21   14.45 - 15.40   Jenter    12 år  Skodje 2 - Rollon

                15.40 - 16.35   Jenter    13 år  Skodje - Haram

                18.00 - 18.55   Jenter    12 år  Skodje - Rollon 

24.01.21   10.00 - 10.55   Gutar     11 år  Skodje - Aksla

                11.00 - 11.55   Jenter    11 år  Skodje IL - SIF/Hessa IL

                12.00 - 12.55   Jenter    12 år  Skodje 2 - Skodje

                13.00 - 13.55   Gutar    11 år  Skodje IL - Aksla 2

                15.00 - 15.55   Gutar    11 år  Skodje IL - Bergsøy G11     

30.01.21   10.00 - 10.55   Jenter    14 år  Skodje - Isfjorden

                11.00 - 11.55   Jenter    13 år  Skodje - MSIL j13

31.01.21   16.00 - 16.55   Gutar    12 år   Skodje IL - Msil G12

                18.00 - 18.55   Jenter    15 år  Skodje IL - Åndalsnes          

 6.02.21    Futsal

 7.02.21    Futsal

10.02.21   19.00 - 19.55   Jenter    12 år  Skodje 2 - SIF/Hessa 2

13.02.21   10.30 - 11.25   Jenter    14 år  Skodje - Fiskerstrand

                11.30 - 12.25   Gutar    11 år  Skodje IL - Volda

                12.30 - 13.25   Jenter    13 år  Skodje - Volda

                14.30 - 15.25   Jenter    12 år  Skodje - SIF/Hessa 2

                15.30 - 16.25   Jenter    13 år  Skodje - Volda 2

                16.45 - 17.50   Jenter    15 år  Skodje IL - Rollon 2

14.02.21   12.00 - 12.55   Jenter    12 år  Skodje 2 - Volda 2

                14.00 - 14.55   Jenter    12 år  Skodje - Volda 2               

                16.00 - 16.55   Gutar     12 år  Skodje IL - Midsund

 6.03.21    16.00 - 16.55   Gutar     12 år  Skodje IL - Aksla

                17.30 - 18.35   Jenter    15 år  Skodje IL - Gossen

                18.35 - 19.30   Jenter    13 år  Skodje - Sykkylven

 7.03.21    10.00 - 10.55   Gutar    11 år  Skodje IL - Spjelkavik

                12.00 - 12.55   Jenter   12 år  Skodje2 - Aksla 3

                12.55 - 13.50   Gutar    12 år  Skodje IL - SIF/Hessa IL

                16.50 - 17.55   Jenter    15 år  Skodje IL - Volda

                18.00 - 18.55   Jenter    12 år  Skodje - Aksla 3

13.03.21   14.00 - 14.55   Jenter    14 år  Skodje - Molde HK

                18.00 - 18.55   Jenter    14 år  Skodje - Midsund

21.03.21   13.00 - 13.55   Jenter    12 år  Skodje 2 - Bergsøy

                16.00 - 16.55   Jenter    12 år  Skodje - Bersøy

                18.00 - 19.05   Jenter    15 år  Skodje IL - Sykkylven

27.03.21    Futsal

28.03.21    Futsal

10.04.21    10.00 - 20.00  Miniturnering handball

11.04.21    10.00 - 20.00  Miniturnering handball

                

                 

                  

OM GOMERHUSET
Vil du vite kven Gomer var? Klikk her for å vite meir om bakgrunnen for Gomerhuset.

 

 

valle_r_r.jpg

logo_pms_pc.png
logo_optimar.jpg
untitled_1.jpg
FolkeWeb CMS og Design: Osberget AS

 

Alt innhald er opphavsrettslig beskytta - Gomerhuset