logo_justert.jpg
Kva skjer?

Søn 2. feb kl 16: UKM

Heim Epost Sidekart Sette startside
| Ebillett

Publikumsarrangement på Gomerhuset våren 2020

Publikumsarrangement i kultursalen

Laurdag 25.01. Internasjonal kafe

Søndag 02.02. kl 16 UKM

Torsdag 13.02. Grand Prix

Laurdag 07.03. Nordvesten

Laurdag 14.03. Himmelsk lapskaus

Laurdag 21.03. Konsert med Skodje blandakor

Laurdag 04.04. Internasjonal kafe

Fredag 17.04. Revy

Laurdag 18.04. Revy

Søndag 17.05. Feiring av nasjonaldagen

29.05.-31.05: Jakt og fiskemesse

05.-07.06: Korstemne v/Skodje blandakor

Publikumsarrangement i idrettshallen

Lørdag 18.01.20

10:00 Futsal

Søndag 19.01.20

Futsal

 

Lørdag 25.01.20

13:45

TrønderEnergi-Serien J12 - 01

11141201083

Gomerhuset

Skodje

Blindheim

Søndag 26.01.20

11:00

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103047

Gomerhuset

Skodje IL

Spjelkavik

13:15

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103048

Gomerhuset

Skodje IL 2

Spjelkavik

15:30

TrønderEnergi-Serien J13 - 01

11141301088

Gomerhuset

Skodje

Stranda

 

Lørdag 01.02.20

12:30

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103053

Gomerhuset

Skodje IL 2

Skodje IL

13:25

TrønderEnergi-Serien J12 - 01

11141201098

Gomerhuset

Skodje

Valder 2

14:30

TrønderEnergi-Serien J13 - 01

11141301079

Gomerhuset

Skodje

Sykkylven

15:30

TrønderEnergi-Serien G11 - 01

11131101111

Gomerhuset

Skodje IL

Blindheim Hvit

 

Lørdag 08.02.20

11:00

TrønderEnergi-Serien J12 - 01

11141201100

Gomerhuset

Skodje

Hødd

12:00

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103055

Gomerhuset

Skodje IL

Hødd

13:50

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103056

Gomerhuset

Skodje IL 2

Hødd

15:00

TrønderEnergi-Serien J14 - 01

11141401108

Gomerhuset

Skodje

Hødd

Søndag 09.02.20

13:30

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103057

Gomerhuset

Skodje IL

Hareid IL

14:30

TrønderEnergi-Serien J14 - 01

11141401122

Gomerhuset

Skodje

Midsund

15:30

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103058

Gomerhuset

Skodje IL 2

Hareid IL

 

Lørdag 29.02.20

11:00

TrønderEnergi-Serien J12 - 01

11141201108

Gomerhuset

Skodje

Mauseidvåg

13:00

TrønderEnergi-Serien J14 - 01

11141401134

Gomerhuset

Skodje

Fiskerstrand

 

Lørdag 07.03.20

Nordvesten

 

Lørdag 14.03.20

11:00

TrønderEnergi-Serien J12 - 01

11141201123

Gomerhuset

Skodje

Valder

12:15

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103070

Gomerhuset

Skodje IL 2

Rollon

13:15

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103071

Gomerhuset

Skodje IL

SIF/Hessa IL

15:30

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103069

Gomerhuset

Skodje IL

Rollon

16:30

TrønderEnergi-Serien J11 - 03

11141103072

Gomerhuset

Skodje IL 2

SIF/Hessa IL

Søndag 15.03.20

12:50

TrønderEnergi-Serien J18 - 01

11141801080

Gomerhuset

Skodje IL

Volda HK

14:00

TrønderEnergi-Serien G11 - 01

11131101139

Gomerhuset

Skodje IL

SIF/Hessa IL

15:00

TrønderEnergi-Serien J14 - 01

11141401151

Gomerhuset

Skodje

Træff

16:20

TrønderEnergi-Serien G11 - 01

11131101135

Gomerhuset

Skodje IL

Hødd

Lørdag 28.03.20

09:30

TrønderEnergi-Serien J13 - 01

11141301130

Gomerhuset

Skodje

Aksla

10:30

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002037

Gomerhuset

Ørsta 4

Valder

11:10

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002039

Gomerhuset

Spjelkavik

Spjelkavik 2

11:50

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002041

Gomerhuset

Valder

Ørsta 3

12:30

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002042

Gomerhuset

Spjelkavik

Skodje IL

13:10

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002043

Gomerhuset

Ørsta 4

Valder 2

13:50

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002075

Gomerhuset

Volda

Skodje IL

14:30

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002044

Gomerhuset

Spjelkavik 2

Ørsta 3

15:10

TrønderEnergi-Serien G10 - 02

11131002045

Gomerhuset

Valder 2

Volda

Søndag 29.03.20

11:15

TrønderEnergi-Serien J18 - 01

11141801127

Gomerhuset

Skodje IL

Molde HK - Elite 2

12:30

TrønderEnergi-Serien J13 - 01

11141301121

Gomerhuset

Skodje

Rollon

13:30

TrønderEnergi-Serien G11 - 01

11131101154

Gomerhuset

Skodje IL

Spjelkavik

15:30

TrønderEnergi-Serien G11 - 01

11131101103

Gomerhuset

Skodje IL

Spjelkavik 2

 

Søndag 19.04.20

09:00

Minihåndball Skodje IL

Gomerhuset

             

OM GOMERHUSET
Vil du vite kven Gomer var? Klikk her for å vite meir om bakgrunnen for Gomerhuset.

STØTT GOMERHUSET
Pengegåver til Gomerhusetkan førast på konto:
4212 23 24936

 

 

valle_r_r.jpg

logo_pms_pc.png
logo_optimar.jpg
untitled_1.jpg
FolkeWeb CMS og Design: Osberget AS

 

Alt innhald er opphavsrettslig beskytta - Gomerhuset